Elegantný vzhľad vitríny priam vyzýva na vystavenie dekorácii za presklenými dvierkami. Tie sú vyrobené s použitím bezpečného tvrdeného skla. Úsporné LED osvetlenie dá vyniknúť dekoráciam vnútri vitríny a vytvorí príjemnú domácu atmosféru.Komfort užívania zvyšujú závesy s tichým zatváraním dvierok.

275,83€

Kompaktné rozmery vitríny Arosa umožnia jej použitie aj v menších priestoroch Vo vitríne je použité tvrdené sklo, čo prispieva k bezpečnému používaniuNajvyšši komfort pri používaní zabezpečia značkové závesy s tichým zatváraním. Pri zatváraní závesy spomalia pohyb dvierok v poslednej fáze a dvierka tak nebúchajú

207,50€

Závesná skrinka Arosa je ideálna na oživenie prázdnej steny. Navyše vytvorí dodatočný odkladací priestor.Geometrický štýl nábytku vytvárajú mohutné boky a čierna lesklá aplikácia dodá jemnosť a eleganciu. Nábytkom z kolekcie Arosa zariadíte obývačku aj jedáleň.

111,67€

TV stolík s otvorenou policou umožní umiestniť TV a ďalšiu elektroniku. Otvor v zadnej časti police zabezpečí schovanie nevzhľadných káblov. Dvoje dvierok a jedna zásuvka ukryjú všetky drobnosti.Vysoký komfort užívania zabezpečia značkové závesy s tichým zatváraním dvierok a tiež koľajničky s tichým dojazdom.

147,50€

Konferenčný stolík Arosa dokonale zapadne do každého moderného interiéru. Funkčnosť stolíka zvyšuje polica, ktorá poslúži na uloženie novín a časopisov, ovládača TV alebo telefónu.Kompaktné rozmery stolíka umožňujú jeho použitie aj v menších interiéroch.

75,00€

Polička Arosa je ideálna dekorácia stien. Kolekcia Arosa predstavuje spojenie inovatívneho dizajnu a kvalitného spracovania. Geometrický štýl nábytku vytvárajú mohutné boky a čierna lesklá aplikácia dodá jemnosť a eleganciu. Táto kombinácia zabezpečí, že jednoduchý nábytok získa zaujímavý vzhľad. Rozmer: š150/h25,5/v14cm

29,17€

Moderný jedálenský stôl Arosa je stvorený pre interiéry s charakterom. Jednoduché tvary a elegantná kombinácia farieb dodá jedálni jedinečný výraz. Vrchná doska stola je tvorená tvrdeným sklom v čiernej farbe. Vďaka tomu bude jednoduché udržiavať stôl v čistote a hravo vyriešite každú nehodu pri jedle.

265,83€

Šatníková skriňa Arosa je nábytok umožňujúci prakticky a funkčne zorganizovať interiér. Jednoduchý dizajn osloví priaznivcov moderného dizajnu. Vnútorný priestor skrine obsahuje 1 policu na uloženie vecí a vešiakovú tyč na zavesenie šiat. Kolekcia Arosa predstavuje spojenie inovatívneho dizajnu a kvalitného spracovania.

287,50€

Moderná komoda Arosa je nábytok umožňujúci prakticky a funkčne zorganizovať interiér. Objemný vnútorný priestor umožní pohodlné uloženie rôznych predmetov. Využite zásuvku a oddelenia a uvidíte, aké jednoduché je udržiavať poriadok a rýchlo nájsť všetko, čo hľadáte. Priestranná vrchná plocha komody dokonale poslúži ako miesto na rozmiestnenie rôznych...

236,67€
Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek