Látkový kôš Laundry 1 je nielen praktický, ale je to zároveň aj pekný, dizajnový kúsok do kúpeľne, spálne či detskej izby. Vďaka látkovým uškám je ľahko prenosný. Rozmery: š35/h38/v57cm Materiál: látka/kov Nosnosť: 15kg Farebné prevedenia: sivobéžová tmavohnedá (len do vypredania zásob) (o dostupnosti sa prosím informujte VOPRED telefonicky alebo e-mailom)

12,50€

Látkový kôš Laundry 2 je nielen praktický, ale je to zároveň aj pekný, dizajnový kúsok do kúpeľne, spálne či detskej izby. Vďaka látkovým uškám je ľahko prenosný. Rozmery: š59/h38/v57cm Materiál: látka/kov Nosnosť: 15kg Farebné prevedenia: sivobéžová tmavohnedá (len do vypredania zásob) (o dostupnosti sa prosím informujte VOPRED telefonicky alebo e-mailom)

15,83€

Látkový kôš Laundry 3 je nielen praktický, ale je to zároveň aj pekný, dizajnový kúsok do kúpeľne, spálne či detskej izby. Vďaka látkovým uškám je ľahko prenosný. Rozmery: š63/h38/v57cm Materiál: látka/kov Nosnosť: 15kg Farebné prevedenia: sivobéžová

18,33€

Moderný skladací kôš na prádlo Džimbo, ktorý je nielen praktickým, ale tiež výborným doplnkom. Rozmery: š42/v70cm Materiál: látka/drevo Farebné prevedenia: 1 - tmavohnedá/potlač 2 - svetlohnedá 5 - sivá/biela Modely 2, 5 len do vypredania zásob! (o dostupnosti sa prosím informujte VOPRED telefonicky alebo e-mailom)

8,25€

Prútený kôš na bielizeň Rafaello v pevnom ráme je ideálny do každého interiéru vďaka svojmu originálnemu štýlu. Potešte seba a svoje okolie týmto originálnym doplnkom a rozjasnite ním svoje bývanie. Rozmery: š46/h46/v60cm Materiál: drevo/prútie/látka Farebné prevedenie: biela

49,92€
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek