Sektorové predizby  4 produkty

Podkategórie

WIP KSAWERY predizbový...
WIP GLOSS sektorový...

Kolekcia GLOSS je moderný systém s geometrickou a minimalistickou formou. Váš interiér sa bude cítiť klimatický a príjemný. Nábytok sa vyznačuje hustým telom ušľachtilej dubovej riviéry a bielymi lesklými čelami, ktoré sa ľahko udržujú čisté. Celok je doplnený o kontrastné čierne, elegantné rukoväte spolu s vešiakmi na oblečenie.

WIP BLANCO sektorový...

BLANCO SÚPRAVA je novinkou na trhu. Je to sektorová predsieň ktorú si môžte vykladať podľa seba a toho čo sa Vám najviac hodí. Veľkou výhodou tejto predsiene sú ABS hrany. Je vo farebnom prevedení: borovica biela/šedá.

WIP KOEN II sektorový...

Sektorový nábytok do predsiene KOEN 2 je nová kolekcia nábytku v modernom dizajne. Vyznačuje sa mohutným vzhľadom, výrazným farebným prevedením a štvorcovými ozdobnými úchytkami.  Kolekciu nábytku charakterizujú masívne skrinky vyrobené z drevotriesky, s dekoratívnym dizajnom vo forme pásov MDF po obvode.

WIP MARSEL sektorový...

Sektorový nábytok Marsel je moderná kolekcia z továrne Gerbor-holding, určená na usporiadanie štýlovej obývacej izby, spálne a chodby. Vyrába sa v troch veľkolepých farbách s výraznou textúrou: jaseň snehový, dub truflový alebo kombinácia oboch jaseň snehový/dub truflový. Nábytok sa vyznačuje masívnym lemovaním, vyrezávanými rohmi, ozdobnými pruhmi na frontoch a tmavými kovovými úchytkami, ktoré zdôrazňujú prísnu geometriu tvarov. Vďaka výberu farby sa nábytok Marsel dokonale hodí do každého interiéru.

WIP RICHARD sektorový...

Sektorový nábytok Richard je zbierka v rustikálnom štýle z továrne Gerbor-holding. Elegantné tmavé drevo dopĺňajú starožitné úchytky. Nábytok je vyrobený z kvalitného a ľahko udržiavateľného lamina v dekore dubového dreva s výraznou textúrou. Sektorový nábytok Richard dokonale zapadá do obývacej izby, spálne a predsiene a vytvára starožitný štylizovaný interiér.

WIP WHITE sektorový...

Sektorový nábytok WHITE je súprava nábytku do predsiene od spoločnosti Gerbor-holding. Vyrába sa v nezvyčajnom a vzácnom odtieni jaseň snehový/borovica so striebornou alebo zlatou dekoráciou. Nábytok sa vyznačuje elegantným frézovaním fasád, masívnymi rámami, ozdobnými rímsami a štýlovými kovovými držadlami okrúhleho tvaru vo farbe povrchovej úpravy.

WIP SELENE sektorový...

Sektorový nábytok Selene vám prináša skvelú interpretáciu súčasných trendov a nadčasový vzhľad. Biela farba podčiarknutá vysokým leskom alebo dub sonoma vytvára čistý a moderný dizajn s mnohými možnosťami usporiadania nábytku. Rukoväte nábytku sú jemne integrované do štruktúry dvierok a zdôrazňujú modernú formu nábytku. Nábytok zo série Selene a jeho početné komponenty vytvoria priestor, ktorý je odpoveďou na vašu predstavu o dokonalom interiéri.

WIP LUCCA sektorový...

Moderný minimalistický nábytok Lucca v univerzálnej bielej farbe, vďaka ktorému si môžete zariadiť modernú predsieň. Funkčné zásuvky udržia poriadok a svetlé farby rozjasnia interiér, ktorý stačí doplniť obľúbeným príslušenstvom.

Vešiakový panel so zrkadlom vhodný na zariadenie predsiene. Materiál DTD laminovaná, predné časti sú vyrobené z MDF bielej farby - extra vysoký lesk, s elegantnými doplnkami v hnedej farbe TRUFLA, korpus bielej farby, odolná voči poškriabaniu, vlhkosti, vysokej teplote. Dvierka skrinky majú moderne zaoblené hrany. Rozmer (ŠxHxV): 88x35x194,5cm

82,50€

Zrkadlo velké vhodné na zariadenie predsiene. Rám zrkadla je vyrobený z DTD laminovanej drevotriesky. Predné časti sú vyrobené z MDF bielej farby - extra vysoký lesk, odolná voči poškriabaniu, vlhkosti, vysokej teplote. Rozmery ŠxHxV: 164x2x68,7cm  

79,17€

Zrkadlo malé, vhodné na zariadenie predsiene Rám zrkadla je vyrobený z DTD laminovanej drevotriesky. Predné časti sú vyrobené z MDF bielej farby - extra vysoký lesk, odolná voči poškriabaniu, vlhkosti, vysokej teplote. Rozmery ŠxHxV: 109,4x2x68,7cm

55,00€

Rozmer: Šírka: 49 cm Výška: 116 cm

30,83€
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek