Dvojdverová skriňa Baltic 01 prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určená pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Farebné prevedenie: lefkas dub/čierny dub americký/toffi metalic Výška: 200 cm Šírka: 92 cm Hĺbka: 66 cm Dodáva sa v demonte.

272,00€

Skriňa Baltic 02 vo farbe amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určená pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Vo vnútri skrine sa nachádzajú štyri police. Dodáva sa v demonte.

162,00€

Presklená dvojdverová polica Baltic 03 ideálne zapadne do obývacej izby, alebo aj do jedálne. Farebné prevedenie:  lefkas dub/čierny dub americký/toffi metalic Výška: 200 cm Šírka: 55 cm Hĺbka: 43 cm Jedinečný dojem dopĺňa LED osvetlenie, ktoré je možné si dokúpiť za 29,-€

183,00€

Barová skrinka Baltic 04 prináša sviežosť do každého interiéru. V strede sa nachádza barová skrinka, ktorá je výklopná.  Farebné prevedenie: lefkas dub/čierny dub americký/offi metalic Výška: 140 cm Šírka: 138 cm Hĺbka: 43 cm Jedinečnosť doplní LED svetlo, ktoré je možné si dokúpiť za cenu 42,-€

318,00€

Vitrína Baltica 05 prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určená pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť.  Farebné prevedenie: lefkas dub/čierny dub americký/toffi metalic Výška: 140 cm Šírka: 92 cm Hĺbka: 43 cm Jedinečnosť tohto nábytku dopĺňajú LED svetlá, ktoré je možné si dokúpiť za cenu 42,-€.

217,00€

Krásna komoda s dvomi zásuvkami a dvomi dvierkami je ideálna pre malé priestory. Farba amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určená pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte.

199,00€

Praktická komoda s tromi priestrannými zásuvkami a dvomi dvierkami na bokoch je ideálnym kusom nábytku do ktorého môžete uložiť svoje oblečenie, ale aj riad. Farba amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určená pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte.

235,00€

Praktická komoda s tromi priestrannými zásuvkami a dvomi dvierkami na bokoch je ideálnym kusom nábytku do ktorého môžete uložiť svoje oblečenie, ale aj riad.  Farebné prevedenie: lefkas dub/čierny dub americký/toffi metalic Výška: 94 cm Šírka: 138 cm Hĺbka: 43 cm

204,00€

Komoda s tromi zásuvkami je ideálnym kusom nábytku, ktorý zapadne ako do obývacej izby tak aj do chodby. Farba amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určená pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte.

165,00€

Televízny stolík v modernom štýle s tromi zásuvkami a priestorom pre audio. Stolík prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určený pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte.  Farebné prevedenie: lefkas dub/čierny dub americký + toffi metalic Výška: 55 cm Šírka: 165 cm Hĺbka: 43 cm

172,00€

Televízny stolík v modernom štýle s dvomi zásuvkami a priestorom pre audio. Stolík prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určený pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte. Farebné prevedenie:  lefkas dub/čierny dub americký/toffi metalic Výška: 55 cm Šírka: 138 cm Hĺbka: 43 cm

141,00€

Konferenčný stolík prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určený pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte. Farebné prevedenie:  lefkas dub/čierny dub americký/toffi metalic Výška: 48 cm Šírka: 114 cm Hĺbka: 67 cm

94,00€

Kvalitná polička na stenu, ktorá má dostatok priestoru pre Vaše obľúbene CD, alebo rodinné fotografie. Dodáva sa v demonte. Farebné prevedenie:  lefkas dub dub americký Výška: 43 cm Šírka: 138 cm Hĺbka: 32 cm

83,00€

Dlhá a kvalitná polica nad televízny stôl, alebo komodu do obývacej izby s množstvom priestoru pre Vaše fotografie, knihy, alebo CD. Farba amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určená pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte.

28,00€

Kvalitná polica nad televízny stôl, alebo komodu do obývacej izby s množstvom priestoru pre Vaše fotografie, knihy, alebo CD. Farba amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určená pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte.

24,00€

Štýlový regál so štyrmi policami vo farbe amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určený pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Vo vnútri skrine sa nachádzajú štyri police. Dodáva sa v demonte.

125,00€

Široký kus nábytku s 2 dvierkami v spodnej časti a 4 policami vo vnútri sa dokonale hodí do jedálne, kancelárie, alebo aj do obývacej izby. Farba amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určený pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte.

179,00€

PC stolík pre kancelárske účely s tromi zásuvkami. Farba amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určený pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte.

196,00€

PC stolík pre kancelárske účely s dvomi zásuvkami. Farba amerického duba prináša sviežosť do každého interiéru, takže je určený pre osoby ktoré ocenia eleganciu, prirodzenosť a jednoduchosť. Dodáva sa v demonte.

159,00€
Zobraziť 1 - 19 z 19 položiek