TK TEMPO 20 Matrac sendvičový 7-zónový

Nový produkt

Ak túžite po kvalitnom a plnohodnotnom spánku, určite siahnite po matraci TEMPO 20. Matrac je sendvičového typu, obsahuje niekoľko vrstiev z rôznych materiálov. Je vyrobený z PUR peny a HR penySedem zón sa dokonale prispôsobí krivkám vášho tela.

Rozmery: š80-160/h200/v15cm

Materiál: PUR pena/HR pena

Nosnosť: 120kg

K matracu odporúčame zakúpiť rošt z našej ponuky.

138,33€

  • 90x200 cm
  • 80x200 cm
  • 140x200 cm
  • 160x200 cm

Info

Výška 15 cm
Šírka 80-160 cm
Hlbka 200 cm

Viac informácií

Ak túžite po kvalitnom a plnohodnotnom spánku, určite siahnite po matraci TEMPO 20. Matrac je sendvičového typu, obsahuje niekoľko vrstiev z rôznych materiálov. Je vyrobený z PUR peny a HR peny. Sedem zón sa dokonale prispôsobí krivkám vášho tela. Tento matrac je špeciálne tvarovaný a antidekubitný, čo znamená, že je navrhnutý tak, aby predchádzal preležaninám. Preto je vhodný pre ľudí, ktorí sú odkázaní na lôžko alebo na lôžku pre zdravotné problémy trávia väčšiu časť dňa. V ramennej časti vytvára zmäkčený efekt a v panvovej časti je vystužený vysoko elastickou HR penou.

PUR pena je veľmi obľúbená pri výrobe matracov. Vyniká výbornými vlastnosťami. Matrac z PUR peny je na začiatku tuhší, používaním sa stáva komfortnejším bez toho, aby strácal na objeme. Matrace z PUR peny sú veľmi obľúbené kvôli svojim ortopedickým a antialergickým vlastnostiam. Navyše majú nízku hmotnosť, a preto sa s nimi ľahko a jednoducho manipuluje. Najväčšou výhodou tejto peny je odolnosť voči preležaniu, čo je najčastejší dôvod výmeny matraca.

HR pena sa nazýva aj studená pena. Vyniká vysokou pružnosťou a ohybnosťou so zachovaním si uvedených vlastností po celú dobu životnosti. HR pena má otvorenú bunkovú štruktúru, čím je zabezpečená vysoká vzdušnosť. Vysoká prispôsobivosť HR peny umožňuje jej výborné polohovanie na roštoch.

Matrac je zónovaný, čo znamená, že jeho povrch je rozdelený na niekoľko pásiem s odlišnou tvrdosťou a výstuhou. Zóny matraca sú miesta s rozdielnou tvrdosťou materiálu, ktoré poskytujú aj rozdielnu oporu. Tým sa zabráni preležaninám v miestach väčšej záťaže. Matrac sa veľmi jednoducho prispôsobí vášmu telu. Navyše sa stará o to, aby sa telo udržalo v prirodzenej a zdravej polohe. Zóny matracov sa odporúčajú ľudom, ktorých trápia zdravotné problémy spôsobené nekvalitným spánkom, ale aj ako prevencia.

Matrac má snímateľný poťah, vyrobený vo verzii Alergik. Je možné ho prať v práčke pri teplote 60 °C.

Rozmery: š80-160/h200/v15cm

Materiál: PUR pena/HR pena

Nosnosť: 120kg

Ponúkame na výber tieto rozmery:

Rozmer v cm Cena
80x200 166€
90x200 176€
140x200 290€
160x200 290€

NATEX NABYTOK SK
NA SPLATKY QUATRO   HOMECREDIT

OBYVACIE IZBY     STUDENTSKE IZBY   JEDALNE    SPALNE

PREDSIENE    KOMODY     SEKTOR

Dodacia doba Individuálna.