TK KATARÍNA 20 Matrac sendvičový 7-zónový

Nový produkt

Ponúkame vám matrac Katarína 20, ktorý vám poskytne komfort a vytúžené pohodlie. Matrac je sendvičového typu, tvorený ako sendvič, obsahuje niekoľko vrstiev z rôznych materiálov. Vonkajšie vrstvy sú tvorené kvalitnou PUR penou.

Rozmery: š80-140/h200/v14cm

Materiál: PUR pena/RE pena/textília froté

Nosnosť: 110kg

K matracu odporúčame zakúpiť rošt z našej ponuky.

124,17€

  • 90x200 cm
  • 80x200 cm
  • 140x200 cm

Info

Výška 14 cm
Šírka 80-140 cm
Hlbka 200 cm

Viac informácií

Ponúkame vám matrac Katarína 20, ktorý vám poskytne komfort a vytúžené pohodlie. Matrac je sendvičového typu, tvorený ako sendvič, obsahuje niekoľko vrstiev z rôznych materiálov. Vonkajšie vrstvy sú tvorené kvalitnou PUR penou a majú výrazné stredové spevnenie jadra. PUR penu dopĺňa RE pena s hrúbkou dosky 7cm.

PUR pena je veľmi obľúbená pri výrobe matracov. Vyniká výbornými vlastnosťami. Matrac z PUR peny je na začiatku tuhší, používaním sa stáva komfortnejším bez toho, aby strácal na objeme. Matrace z PUR peny sú veľmi obľúbené kvôli svojim ortopedickým a antialergickým vlastnostiam. Navyše majú nízku hmotnosť, a preto sa s nimi ľahko a jednoducho manipuluje. Najväčšou výhodou tejto peny je odolnosť voči preležaniu, čo je najčastejší dôvod výmeny matraca.

RE pena je recyklovaná drvená pena, ktorá sa vyrába spájaním rôznych materiálov, prevažne sú to studené peny, PUR peny a flexifoam peny. Jednotlivé kúsky sa k sebe spájajú lisovaním pod vysokým tlakom. RE pena dodáva matracu väčšiu tuhosť, tým zvyšuje aj jeho nosnosť.

Matrac je zónovaný, čo znamená, že jeho povrch je rozdelený na niekoľko pásiem s odlišnou tvrdosťou a výstuhou. Zóny matraca sú miesta s rozdielnou tvrdosťou materiálu, ktoré poskytujú aj rozdielnu oporu. Tým sa zabráni preležaninám v miestach väčšej záťaže. Matrac sa veľmi jednoducho prispôsobí vášmu telu. Navyše sa stará o to, aby sa telo udržalo v prirodzenej a zdravej polohe. Zóny matracov sa odporúčajú ľudom, ktorých trápia zdravotné problémy spôsobené nekvalitným spánkom, ale aj ako prevencia. Neodporúčajú sa deťom, ktoré merajú do 150cm. Sú pre ne nevhodné, pretože dieťa na zóny nedosiahne a tie potom podopierajú nesprávne partie tela.

Matrac má poťah vyrobený z kvalitnej textílie froté, ktorý je snímateľný a môže sa prať v práčke pri teplote 60°C.

Rozmery: š80-140/h200/v14cm

Materiál: PUR pena/RE pena/textília froté

Nosnosť: 110kg

Ponúkame na výber tieto rozmery:

Rozmer v cm Cena
80x200 149€
90x200 169€
140x200 231€

NATEX NABYTOK SK
NA SPLATKY QUATRO   HOMECREDIT

OBYVACIE IZBY     STUDENTSKE IZBY   JEDALNE    SPALNE

PREDSIENE    KOMODY     SEKTOR

Dodacia doba Individuálna.