BRW NADIR 250/260 dvere posuvné výpredaj

Nový produkt

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme

Dvere ku skrini Nadir 250 a 260.

Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

126,67€

Viac informácií

Dvere ku skrini Nadir 250 a 260.

Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

Farebné prevedenie: biela, dub sonoma, dub sonoma/biely lesk,

dub sonoma/tmavohnedá.

Dodávané v demonte.

NATEX NABYTOK SK
NA SPLATKY QUATRO   HOMECREDIT

OBYVACIE IZBY     STUDENTSKE IZBY   JEDALNE    SPALNE

PREDSIENE    KOMODY     SEKTOR

Dodacia doba Individuálna.

Príslušenstvo

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š150 x v242 x h67cmSkriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
199,17€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š160 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
211,67€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š170 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
219,17€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š180 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
224,17€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š190 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
249,17€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š200 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
256,67€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š210 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
261,67€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š220 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
268,33€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š230 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
273,33€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š240 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
280,83€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š250 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
292,50€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š260 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
297,50€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 150 a 160. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
89,17€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 170 a 180. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
96,67€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 190 a 200. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
104,17€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 210 a 220. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
111,67€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 230 a 240. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.
119,17€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Š x V x H: 60 x 71 x 53cmŠuflíky do skrine Nadir. Farebné prevedenie: biela, dub sonoma, dub san remo.
76,67€
Koš na obuv do skrine Nadir.
64,17€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š60 x v1,6 x h51,5cm3 kusová sada políc do skrine Nadir.
17,50€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Koš na bielizňe do skrine Nadir.
56,67€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Vešiak na nohavice/kravaty do skrine Nadir.
40,83€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Vešiak s LED osvetlením do skrine Nadir, prosíme píšte do poznámky šírku skrine.Ceny sú nížšie uvedené.
54,17€
VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Krátky vešiak s LED osvetlením do skrine Nadir.(60cm)
50,83€