VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š150 x v242 x h67cmSkriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

199,17€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š160 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

211,67€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š170 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

219,17€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š180 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

224,17€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š190 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

249,17€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š200 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

256,67€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š210 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

261,67€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š220 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

268,33€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š230 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

273,33€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š240 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

280,83€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š250 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

292,50€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š260 x v242 x h67cm Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

297,50€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 150 a 160. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

89,17€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 170 a 180. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

96,67€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 190 a 200. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

104,17€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 210 a 220. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

111,67€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 230 a 240. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

119,17€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Dvere ku skrini Nadir 250 a 260. Skriňa Nadir je praktickým riešením pre moderné spálne, šatníky a predsiene. Má posuvné dvere a je ideálnym miestom pre uloženie oblečenia. Môžete využiť poličky, vešiakové tyče na ramienka, ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru.

126,67€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Š x V x H: 60 x 71 x 53cmŠuflíky do skrine Nadir. Farebné prevedenie: biela, dub sonoma, dub san remo.

76,67€

Koš na obuv do skrine Nadir.

64,17€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Rozmer: š60 x v1,6 x h51,5cm3 kusová sada políc do skrine Nadir.

17,50€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Koš na bielizňe do skrine Nadir.

56,67€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Vešiak na nohavice/kravaty do skrine Nadir.

40,83€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Vešiak s LED osvetlením do skrine Nadir, prosíme píšte do poznámky šírku skrine.Ceny sú nížšie uvedené.

54,17€

VÝPREDAJ - o dostupnosti prosíme informovať sa vopred! Ďakujeme Krátky vešiak s LED osvetlením do skrine Nadir.(60cm)

50,83€
Zobraziť 1 - 25 z 25 položiek